Referencie

Matej

Celý život som mal pocit, že trpím. Neopísateľná ťažoba bytia, pri ničom som nikdy nevydržal, stále ma trápil pocit menejcennosti, neidentifikovateľný smútok, samota, prázdnota. Tak ako som tým trpel ja, trpela tým každá jedna súčasť môjho života, vzťahy, škola, práca. Keď bola bolesť neznesiteľná, upadal som do alkoholových excesov a to potom stavy beznádeje len prehlbovalo. Na odporúčanie blízkej osoby som absolvoval Theta healing terapiu u Janka Keselého, skvelého terapeuta. Už po prvom sedení som cítil značné zmeny v tom ako sa cítim, veľkú úľavu na duši, konečne som sa ráno budil radostný, s chuťou do dňa, takmer každá činnosť mi zrazu robila radosť a každou ďalšou terapiou sa to dolaďovalo stále k lepšiemu. 30 rokov som vyhladával pomoc u psychológov, psychiatrov, v liekoch, bol som nejaký čas hospitalizovaný na psychiatrii, nenávidel som sa. A zrazu, taký „malý“ zázrak a môj život naberá zázračne úplne inú kvalitu. Som vďačný za Theta healing a obzvlášť healerovy Jankovy za jeho úžasný prístup a prácu.

Matej

Jana

Na Janečka jsem se obrátila kvůli nádoru ve střevě, který jsem se snažila léčit alternativní cestou. Po jedné terapii jsme našli kořen příčiny který byl odstraněn. Pokračovala jsem v pravidelných terapkach a práci na sobě kde mě Janeček léčil na všech úrovních mentální, emocionální, energetické duševní hormonální…. atd to vše samozřejmě má pozitivní vliv na fyzickém těle a mentální pohodě . Postupně se mi Janko stal učitelem, terapeutem lecitelem a kamarádem. Dokáže pomoci člověku od kořene problému. Doufám že budoucnost lidstva míří tímto směrem kde se budou specialisté ve svém oboru zabývat tím že člověk má tělo s duši a pochopí, že to spolu souvisí. Nyní pokračuji v sebeleceni a rozvíjení se za Janovi podpory a zapojili se i lidé kteří jsou mi nejblíže. Všimli si rapidnich pozitivních změn v mých dlouholetých problémech . Nejsou to spiritualne založení lidé jak se říká žijí spíše na hmotné úrovni, ale práci s Janeckem si oblíbili cítí se šťastní, silní a dokáží sponzorovat malé změny v mentální oblasti jejich životu které jim stěžovali život a běžnými psychology byly po mnoho let neřešitelné a prekryvane pilulkami.

Jana

Marcel

K Deniske má priniesla depresia, ale taká, že som mal pocit, že svoj život ukončím, život mi nedával zmysel, nič v živote ma netešilo, až som si privolal choroby. Rôzne alergie a vredy na zaludku. Psychicky som bol tak na dne, že som nebol schopný ráno vstať z postele. Odtlacal som svoju rodinu deti aj manželku. Hrozilo mi, že manželka odo mna s deťmi odíde. Úprimne, v tej dobe mi to bolo jedno. Až som sa prvý krát stretol s Deniskou. Samozrejme veľmi sympatická empatická mila osôbka. Najprv som vôbec neveril. Ale po prvej terapii sa mi začali zázračne uzdravovat pocity. Prvý krát po dlhej dobe som pocítil pokoj, pocítil som úľavu. Dokázal som sa tešiť, tešiť z mojich deti, z večere s rodinou, z výletu. Chodím na terapie raz mesačne, a aj zdravotne potiaze mi miznú. Keď mi prvý krát Deniska ukázala ako som si svoje zdravotne problémy vytvoril, nechcel som veriť. Dnes už verím, pretože zázračne sa uzdravuje aj moje telo.

Marcel

Terezka

K Deniske a Theta Healing má priviedla bezradnosť.

V oblasti zdravia fyzického a psychického.

Dúfala som v rýchle a zázračne uzdravenie, čo sa nestalo, našťastie,  čo sa ale stalo, veľmi krátko po terapii pár hodín som sama odhalila niečo, čo malo veľký vplyv na moje neduhy, konkrétne veľmi nezdravé nastavenie vo vzťahoch v rodine, nízku sebahodnotu, sebadôveru. Nie že by som to netušila už skôr,  ale v ten konkrétny moment som to prežila, akoby zvonku, v súvislostiach širšej perspektíve. Bolo to bolestivé, nepríjemne, ale presne vtedy sa veci začali hýbať a meniť. Presuniem sa teraz v čase, asi p dva roky vzad. Opäť bezradnosť, zdravie už je poriesene, ale vzťahova kríza speje k vecholu. Po druhý krát som navštívila Denisku. Hneď druhý deň som dostala chrípku ako nikdy pred tým. Našťastie….behom rekonvalescencie sa mi dostalo toľko lásky, podpory a pomocí, o ktorej som toľko pochybovala. A konečne som dokázala dať partnerovi druhu šancu. V oboch prípadoch sa mi v teda veľmi krátko po Theta Healing sedení dostalo intenzívneho prežitku a uvedomeni si niečoho, čo mi pomohlo pohnúť sa z miesta plného bezradnosti a trápenia. A presne to som potrebovala. Okamžite zázračne uzdravenie alebo odstránenie vzťahové kríze by mi asi pomohlo len krátkodobo. Zdravotne ťažkosti, partnerská kríza boli totiž len symptómy. A tie síce môžu na chvíľu zmiznúť, ale bez odstránenia príčin sa radi vracajú.

Terezka

Lukáš

Po rozchode s priateľkou, som hodný čas držal voči nej silný hnev, ktorý som samozrejme projektoval aj na svoje okolie. Veľmi ma to zaťažovalo a vyčerpávalo.

Počas terapky ma Janko v meditatívnom stave previedol mojou vnútornou krajinou, kde som sa mohol s týmto hnevom priamo stretnúť, pochopiť ho a prijať a následne pustiť.

Moje vybušné emočné reakcie počas bežných oslabli a mohol som sa viacej tešiť zo života, rovnako aj vo vzťahu s mojou bývalou priateľkou

Lukáš

Pamela

Mojim problémom bola nehojaca sa pokožka a cysta v prsníku. Vďaka konzultácii s pánom Kittlerom sa mi podarilo uvidieť niektoré súvislosti mojich problémov a uvoľniť bloky. Podľa doporučeného návodu som aj sama ďalej pracovala na zvedomení príčin. Sprievodné pocity a emócie neboli prijemné, ale ich prepustením sa vytvoril priestor na liečenie. Pokožka sa mi zacelila a už sa mi netvorí mokvajuca rana. Uvoľnil sa strach, pocit beznádeje, deprimovanosť.

Pamela

Janka

Na terapiach sa citim na 100% v bezpečí a od prvého momentu absolútne dôverujem , to je pre mna najdôležitejšie vo vzťahu s terapeutom. Svojou laskavostou mi pomohol otvoriť sa pred sebou a prejsť svojimi zraneniami duše .

Janka

Katka

„Bolo veľa tém,s ktorými si mi veľmi pomohol,v ktorých som bola zaseknutá a nevedela som sa vymotať.
Tým,že si ich pomenoval a následne pouvolňoval a mohli byť ukončené,tak sa mi veľmi uľavilo a posunulo ma to zase o krok ďalej. Vďaka terapiám a Tvojmu citlivému prístupu sa mi pouvolňovali strachy z opustenia,potreba stále všetkým vyhovieť,posluhovať a vedieť odmietnuť čokoľvek,s čím neladím a čo mi vytvára tlak.
Trpela som šialenými panickými úzkosťami,ktoré ma v noci budili a bola som v kŕči,nevedela sa zhlboka nadýchnuť. Po terapkách sa mi začalo výrazne uľavovať,povolilo napätie a konečne viem po mesiacoch nespavosti pokojne spať.
Môžem Tvoju „prácu“ každému odporučiť ,lebo z vlastnej skúsenosti viem posúdiť aká je nápomocná a lieči na všetkých úrovniach.
Veľké ďakujem a určite budem pokračovať ďalej,lebo naše vrstvy sú ako cibulové šupky. Treba ich ošúpať,aby sme sa dostali k jadru…k sebe..“

Katka

Livia

Ďakujem , že vďaka Tvojej pomoci viem žiť v prítomnosti , vo viere v sebe a v svojich myšlienkach . Nie som v strachu . To je pre mna najdôležitejšie čo mi pomáha napredovať .

Livia

Petra

Vďaka tvojim terapiam som pochopila čo je to prijatie a súcit , konečne som začala viac chápať jazyku svojho muža s ktorým sme sa občas nepočuli , pritom sme hovorili to iste, práve tvoje párové terapie nám pomohli si rozumieť viac , byt tam jeden pre druhého a prijimat sa v našej celosti. Vďaka intenzívnej práci v párových aj individuálnych terapiach sme zvládli najťažšie obdobie v našich životoch spojené zo zmenou bývania , tehotenstvom , pôrodom a následne aj sestonedelim . Ďakujem Janko za tvoj cas ktorý si mne aj mojej rodine venoval aj pomimo , ďakujem za tvoje láskavé a otvorené srdce ❤“

Petra

Daniela

„Stretnutie s Denisou mi prihral osud v mojom temnom období. Musel to byť osud lebo okolo jej predajne som chodila často až raz som musela vojsť a niečo si kúpiť na uvoľnený dušu. Vtedy sa to stalo. Ponúkla mi riešenie ako z temnoty von a pomaly rozpliesť spleť všetkého zlého nevysvetleneho a nepochopeného. Pomohla mi vyriešiť vzťahy s mužmi ktorí sa objavili v mojom živote s rodičmi deťmi a pochopiť mňa. Samozrejme všetko sme riešili postupne. Krok po kroku. Ja som sa cítila oveľa lepšie a pochopila som veľmi veľa o sebe ako moje ja vplýva na moje chápanie sveta. S Denisou sme sa stali kamarátky. Som rada že sa vyskytla v mojom živote. Terapia nie je len u nej sedieť a zúčastňovať sa jej ale aj rozprávanie s ňou o bežnom živote. Ďakujem Ti Denisa že si mi pomohla. Vždy Ťa rada uvidím a strávim s Tebou čas.„

Daniela